MÖBLER / Bord / Spelbord 13899042

nr 1389 9042

Spelbord

1700-/1800-tal, mahogny. Bredd: 90. Djup: 44x2 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 april 2021
kl 20:50:12